Hotel / Pensiune cu 7 camere de vânzare în zona Nord-Est

Hotel/pensiune 7 camere vanzare in Hunedoara, Petrosani, Nord-Est - vezi locația pe hartă

ID: RMX184671
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
228.000 €
950 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784362
  • Camere: 7 camere
  • Supr. teren: 900 mp
  • Supr. construită: 297 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Garaje: 1
  • Reper:
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 5
  • Etaj: Demisol+Parter+Mansarda / 1S+D+P+M
  • Suprafaţă utilă: 240 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • An construcţie: 2015
  • Finisaje: Ferestre care se deschid, Gresie, Grupuri sanitare amenajate și utilate, Parchet
  • IT&C: Internet, Telefon
Descriere proprietate

RE/MAX Vision Craiova va ofera spre vanzare pensiune in Parang, amplasata intr-o zona linistita, cu peisaje spectaculoase si aer curat de munte. Proprietatea este ideala atat pentru investitie turistica, cat si pentru o casa de vacanta generoasa, pregatita pentru relaxare in orice sezon.
Imobilul dispune de 7 dormitoare, dintre care 2 camere tip apartament, fiecare cu living propriu si baie. In total exista 7 bai, dintre care una dintre ele fiind amenajata cu sauna pentru momente de relaxare. Separat, proprietatea include si o camera pentru administrator cu baie proprie.
Pensiunea beneficiaza de doua sali de mese spatioase, bucatarie complet utilata, foisor exterior si curte amenajata.
Accesul este facil, iar in curte exista 5 locuri de parcare.
Constructia este potrivita pentru activitate turistica imediata, avand compartimentare eficienta si un ambient cald, specific zonei montane. Pozitionarea ofera intimitate, liniste si o priveliste deosebita asupra naturii din Parang.
Pentru detalii, vizionari sau documentatie completa, va rugam sa ne contactati la tel. 0772204960.