Apartamente noi de vânzare, zona Centrala

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Maramures, Baia Mare, Republicii - vezi locația pe hartă

ID: RMX184426
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare (+ 21% TVA):
83.590 €
1583.14 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788595
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 64.3 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Garaje: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Supr. curte: 1323 mp
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 2 / P+2E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Semifinisat
  • Etaje clădire: 2
  • Suprafaţă utilă: 52.8 mp
  • Stadiu construcție: În construcție
  • An construcţie: 2025
  • Alte Spații: Boxă la subsol, Curte, Curte comună, Debara
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Deschisă
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Sistem încălzire: Centrală proprie, Încălzire prin pardoseală
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Cauti un apartament nou si spatios intr-o zona centrala, aproape de toate punctele de interes din oras?
Avem oferte de apartamente in bloc nou, strada Vasile Alecsandri, zona rezidentiala.
Apartamente decomandate, doua camere, cu suprafata utila de 52.80 mp, asteapta sa-si gaseasca noii proprietari!

BENEFICII!
-pozitionare excelenta
-constructie de caramida
-bloc situat pe doua niveluri, total 12 apartamente, cate 6 pe palier
-compartimentare inteligenta, cu living si bucatarie openspace, camera tehnica, dormitor cu dressing, baie , balcon
-vecinatati-scoli, gradinite, piata, centre comerciale
-1300 euro/mp +TVA
Disonibile locuri de parcare supraterane la pretul de 5000 euro+TVA.
Suna acum si programeaza o vizionare!