Hală Multifuncțională de Vânzare 600mp și Teren 924mp în Bucium - Iași

Spatiu industrial 600 mp vanzare in Hală, Iasi, Visan - vezi locația pe hartă

ID: RMX184250
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
397.000 €
661.67 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788238
  • Supr. teren: 924 mp
  • Supr. construită: 650 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Terase: 1
  • Bai: 4
  • Clasă birouri: A
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: Parter+1 / P
  • Supr. birou: 60 mp
  • Înălțime interioară: 3
  • Suprafaţă utilă: 600 mp
  • Comp.: Flexibil
  • Tip imobil: Hală
  • An construcţie: 2020
  • Alte caracteristici: Acces auto, La șosea, Oportunitate de investiții, Teren împrejmuit
  • Alte caracteristici spațiu industrial: Acces TIR, Curent trifazic (380V), Luminatoare, Posibilitate de compartimentare, Uși de acces
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Descriere proprietate

COMISION 0%
Vă propun spre vânzare o Cladire Multifunctională de aproximativ 600mp util, cu Teren 924mp, aflată în Iași pe Șos. Bârnova.

Cladirea a fost construită in 2021, pe două niveluri P+1E, suprafață construită de 300mp si 600mp util, pe structură metalică cu panouri sandwich și izolație cu vată bazaltică, tâmplărie PVC si aluminiu, podea epoxidică.
Compartimentarea este una flexibilă (panouri sandwich) - actual fiind dispusă după modelul de activitate.

Facilități/Utilități:
- Toate utilitățile (Curent trifazic 380v, Apă, Canalizare, Gaz)
- Confort termic asigurat de centrale pe gaz (una pe fiecare nivel) + Aer condiționat (2 pe fiecare nivel)
- Grupuri sanitare: 2 pe fiecare nivel
- Garaj cu ușă secționala cu telecomandă si rampă de încărcare