Apartament cu 3 camere - Onix Nord Residence

Apartament 3 camere vanzare in bloc de apartamente Bucuresti, Pipera - vezi locația pe hartă

ID: RMX183942
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Reducere de preț

Preț de vânzare:
179.000 €
2796.88 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788112
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 71 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper: Onix Nord Pipera
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 2
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 71 mp
  • Etaj: 10 / P+11E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 11
  • Suprafaţă utilă: 64 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2020
  • Alte Spații: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Senzor de fum
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Var, Vopsea lavabilă
  • Siguranță și securitate: Pază permanentă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Lemn
Descriere proprietate

Apartament 3 camere + balcon – Onix Nord Pipera, Etaj 10/11, Bloc 2020, Corp C8

Descoperiți un apartament modern și luminos, perfect pentru familie sau pentru cei care apreciază confortul și accesibilitatea într-o zonă elegantă din Pipera. Situat la etajul 10, cu priveliște deschisă, apartamentul oferă un spațiu generos, bine compartimentat și dotări moderne, gata de mutare.

Caracteristici principale:
- 3 camere: living și două dormitoare luminoase
- Bucătărie închisă, practică și funcțională
- 2 băi complet utilate
- Balcon deschis, cu vedere panoramică
- Centrală proprie și aer condiționat pentru confort pe tot parcursul anului

Avantaje ale locației:
- Ansamblu rezidențial modern, elegant și bine întreținut