Teren de vanzare!

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Sibiu, Cristian - vezi locația pe hartă

ID: RMX183757
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
55.000 €
113.4 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788594
  • Supr. teren: 485 mp
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 13
  • Amenajare străzi: Iluminat stradal
Descriere proprietate

Construiește-ți „acasă” în liniștea din Cristian – Teren intravilan într-o zonă în plină expansiune.
Vă doriți să scăpați de agitația orașului, dar să rămâneți la doar câteva minute de Sibiu? Vă propunem un teren intravilan situat într-o zonă rezidențială nouă din Cristian, unde vecinii sunt tineri, iar priveliștea spre munți vă va bucura în fiecare dimineață.
Localizare: Zonă de case noi, în plină dezvoltare, ferită de traficul intens.
Avantaje: Comunitate în formare, aer curat și un cadru natural deosebit.
Accesibilitate: Conexiune rapidă către Sibiu (10 minute) și către zona industrială Vest sau autostradă.
Este locul perfect unde copiii pot crește în siguranță, iar tu te poți bucura de liniștea mult visată.