Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Astra

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Astra - vezi locația pe hartă

ID: RMX183685

Preț de închiriere:
390 €
8.13 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788523
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 56 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 2
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 0
  • Etaj: 2 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 48 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Alte Spații: Debara
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Dotări imobil: Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Sistem încălzire: Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Minerva, nr. 7, ap. 9, la etajul 2, într-o zonă bine conectată la infrastructura urbană. Apartamentul are o suprafață utilă de 48 mp și se închiriază complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru utilizare imediată.

Poziționarea pe un bulevard principal oferă acces rapid la mijloacele de transport în comun, magazine, școli și alte puncte de interes. În zonă există locuri de parcare disponibile, iar apartamentul nu este pet friendly.

Poziționarea oferă acces rapid la mijloacele de transport în comun, magazine, școli și alte puncte de interes. Deși nu dispune de loc de parcare propriu, locația asigură acces facil către toate facilitățile urbane.

Detalii financiare:

Chirie: 400 Euro
Comision agenție: 50% + TVA
Garanție: contravaloarea unei luni de chirie
Impozit pe venitul generat de închiriere: în sarcina proprietarului