Casa Noua 4 Camere Crevedia – Alege-ti Finisajele! Crevedia- Primarie

Casa/vila 4 camere vanzare in Dambovita, Crevedia - vezi locația pe hartă

ID: RMX182878
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
134.800 €
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788527
  • Camere: 4 camere
  • Supr. teren: 331 mp
  • Supr. construită: 110 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Acoperiș: Tablă
  • Dormitoare: 3
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 3
  • Tip vilă: Individual
  • Anul finisării: 2026
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 2
  • Etaj: P+Pod
  • Stare interior: Nou
  • Lungime deschidere: 15
  • Suprafaţă utilă: 100 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • An construcţie: 2026
  • Alte Spații: Curte, Grădină, Irigații
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă
  • Contorizare: Contor căldură, Contor electric
  • Ferestre: Aluminiu
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Nemobilat
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Utilități generale: Apă, Curent, Fosă septică, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: PVC
Descriere proprietate

Daca iti doresti o locuinta moderna, intr-o zona linistita, dar cu acces rapid catre principalele puncte de interes, aceasta proprietate din Crevedia, zona Primariei, poate fi alegerea perfecta.

Casa este construita cu atentie la detalii si gandita pentru confortul unei familii. Dispune de 4 camere – 3 dormitoare spatioase si un living generos cu bucatarie open space, un spatiu ideal pentru momente petrecute alaturi de familie sau prieteni.

Dormitorul matrimonial are baie proprie, iar casa dispune in total de 3 bai, oferind functionalitate si confort pentru toata familia.

Proprietatea este amplasata pe un teren de 331 mp, suficient pentru o gradina, terasa sau zona de relaxare. In plus, casa are un pod de aproximativ 60 mp, perfect pentru depozitare sau amenajare ulterioara.

Imobilul se vinde complet finisat, la cheie, gata pentru mutare imediata, fara alte lucrari suplimentare.

Localizarea este un mare avantaj: zona Primariei Crevedia este in dezvoltare, ofera liniste, dar si acces rapid catre Buftea si Bucuresti, facand aceasta locuinta ideala atat pentru familie, cat si ca investitie sigura.

Pentru detalii sau vizionari, nu ezita sa ne contactezi!
Descoperă puterea creativității tale! Cu ajutorul instrumentului nostru de House Staging Virtual, poți redecora și personaliza GRATUIT orice cameră din proprietatea de mai sus. Experimentează cu mobilier, culori, texturi si stiluri diverse si vezi care dintre acestea ti se potriveste.

Simplu, rapid și distractiv – toate acestea la un singur clic distanță. Începe acum să-ți amenajezi virtual locuința ideală!
Fiecare birou francizat RE/MAX e deținut și operat independent.