Apartament in vila exclusivista, 120 mp2, centrul istoric!

Apartament 3 camere vanzare in casă / vilă Brasov, Schei - vezi locația pe hartă

ID: RMX182510
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
309.000 €
2575 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788780
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 130 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Terase: 2
  • Bai: 3
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Casă / Vilă
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 1 / P+2E+M
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 2
  • Suprafaţă utilă: 120 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2005
  • Alte Spații: Curte comună
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Dressing
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Var, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală imobil
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Lemn
Descriere proprietate

Va propun spre vanzare un apartament cu adevarat special situat la etajul 1 al unei vile exclusiviste in cartierul Schei Brasov, una dintre cele mai frumoase si autentice zone ale orasului.

Aspecte importante:

Suprafata utila 120 mp;
Compartimentare generoasa si bine gandita;
2 dormitoare;
Living spatios si luminos;
3 bai;
2 terase;
Camera tehnica.

Proprietatea impresioneaza prin rafinament si materiale premium tamplarie din lemn tropical, Merbau si usi interioare din stejar spatii ample luminoase si elegante.

Apartamentul ofera intimitate liniste si un aer aparte specific zonei istorice fiind alegerea ideala pentru cei care apreciaza natura arhitectura si eleganta.

Situat la poalele Tampei in cartierul Schei una dintre cele mai pitoresti zone ale Brasovului cu stradute linistite si acces rapid catre centrul istoric.