Apartamente 3 camere de închiriat în Tractorul - Brasov

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Tractorul - vezi locația pe hartă

ID: RMX182375

Preț de închiriere:
650 €
8.55 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788785
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 80 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 2
  • Reper:
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 4 / P+8E
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 8
  • Suprafaţă utilă: 76 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2025
Descriere proprietate

Se închiriază apartament cu 3 camere, în Tractorul – zona Coresi / Casa Nobel, str. Nicolae Labiș, într-un bloc nou (2025), la etajul 4. Prima închiriere.

bucătăria mobilată

dressing mobilat

electrocasnice încorporate (exact ca în imagini)

Ideal pentru chiriași care vor confortul unui bloc nou și o bază completă (bucătărie + depozitare), dar preferă să-și aducă mobilierul propriu în restul casei.

Beneficii:

bloc nou 2025, prima închiriere

loc de parcare inclus

boxă inclusă

zonă premium de închiriere: Tractorul

Pentru informații și vizionare, contactează-mă.