Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Vaslui, Barlad, Central - vezi locația pe hartă

ID: RMX182360
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
53.000 €
1292.68 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371789900
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 54 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: ZONA STADION
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2018
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 4 / P+8E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 8
  • Suprafaţă utilă: 41 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Alte Spații: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Jaluzele: Verticale
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: PVC
  • Ușă intrare: PVC
Descriere proprietate

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane.
Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul este decomandat. Desi este micut, este cochet si primitor. Se vinde cu mobilierul din fotografii.
Are si un balcon micut care ofera posibilitatea de a bea cafeaua dimineata sau pentru un moment de relaxare la final de zi!
Zona este foarte buna - aproape de gradinita, magazine, scoli, spital, mijloace de transport in comun, oferind accces facil catre toate punctele de interes din oras. Mic, dar cu perdonalitate!