Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Gheorgheni

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Cluj-Napoca, Gheorgheni - vezi locația pe hartă

ID: RMX181948

Preț de închiriere:
499 €
11.34 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788131
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 56 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / P+10E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 44 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Apartament cozy situat într-o locație excelentă!
Descoperiți acest apartament funcțional compus dintr-un dormitor, living, bucătărie, baie, cu o suprafață de 44 mp, ideal pentru persoane singure sau cupluri care caută confort și comoditate. Orientare apartamentului este sud-vest și oferă o atmosferă caldă și primitoare.
Mobilierul se adaptează nevoilor chiriașilor, există buget alocat acestei direcții dar se detaliază punctual în funcție de cerințe și nevoi.
Bucurați-vă de priveliști liniștitoare asupra unei zone verzi cu copaci și iarbă chiar în fața ferestrelor. Situat la etajul 3 al unui imobil cu 10 etaje, dotat cu lift, acest apartament se află într-un cartier foarte apreciat, la câțiva pași de magazine, restaurante, transport public și toate facilitățile esențiale. Experimentați cele mai bune aspecte ale vieții urbane într-o zonă vibrantă și bine conectată. Ideal pentru cei care apreciază stilul, accesibilitatea și un strop de natură. Vă rugăm să rețineți: acest imobil nu acceptă animale de companie. Contactați-ne pentru a programa o vizionare!