Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426mp

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Bucuresti, Bucurestii Noi - vezi locația pe hartă

ID: RMX180697
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
280.000 €
657.28 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788386
  • Supr. teren: 426 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • CUT: 1.2
  • POT: 60
  • Reper: Metrou Straulesti
  • Tip teren: Construcții
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj:
  • Deschidere stradă: 1
  • Clasificare: Intravilan
  • Deschidere la: Șosea
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 22
  • Alte caracteristici: Acces auto, Construcție demolabilă, La șosea, Oportunitate de investiții, Teren împrejmuit
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Urbanism: Certificat de urbanism
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu o suprafață de 426 mp, cu front stradal generos de 22 mp, situat pe Bulevardul Bucureștii Noi, Sector 1, aflat la 5 minute de statia de metrou Straulesti.

Amplasarea oferă vizibilitate excelentă, acces facil, locatie bine conectata la transportul public, cu statii de autobuz si metrou in proximitate. Terenul este pretabil pentru: dezvoltare imobil rezidențial, clădire cu funcțiuni mixte (rezidențial + comercial), spații comerciale, birouri sau servicii

Zona este complet urbanizată, cu toate utilitățile disponibile (apă, canalizare, gaz, electricitate), iar infrastructura existentă asigură conexiuni rapide către principalele puncte de interes.

În vecinătate se regăsesc multiple puncte de interes: Pădurea Străulești, unități de învățământ, Restaurante și cafenele, Centre sportive (ex. săli de fitness), Magazine și supermarketuri.