Teren 18,580mp Saru Dornei / DJ sat Neagra Sarului

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Suceava, Saru Dornei - vezi locația pe hartă

ID: RMX180510
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
150.000 €
8.07 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788147
  • Supr. teren: 18580 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • CUT: 1
  • POT: 20
  • Reper:
  • Tip teren: Construcții
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj:
  • Deschidere stradă: 1
  • Latime drum acces: 8
  • Clasificare: Intravilan
  • Deschidere la: Drum principal
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 90
  • Distanță utilități: 20
  • Alte caracteristici: Acces auto, La șosea, Oportunitate de investiții, Parcelabil, Teren împrejmuit
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Urbanism: Certificat de urbanism
  • Utilități teren: Apă, Curent, Utilități în zonă
Descriere proprietate

Teren in suprafata de 18.580 mp , cu posibilitate de parcelare , aproape de Parcul National Calimani , de centrul comunei Saru Dornei , cu peisaje deosebite .
Zona este in plina dezvoltare turistica ,cu potential investitional unde se poate dezvolta un sat de vacanta , complex turistic sau complex rezidential .