De închiriat -2 hale industriale, 5.050 mp utili, Palota , acces TIR

Spatiu industrial 5050 mp inchiriere in Hală, Bihor, Palota - vezi locația pe hartă

ID: RMX178657
EXCLUSIVITATE

Preț de închiriere:
13.700 €
2.71 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785851
  • Supr. teren: 10176 mp
  • Supr. construită: 5952 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 20
  • Etaj:
  • Supr. birou: 30 mp
  • Înălțime interioară: 32
  • Suprafaţă utilă: 5050 mp
  • Supr. producţie: 5050 mp
  • Comp.: Open space
  • Tip imobil: Hală
  • An construcţie: 2023
  • Alte caracteristici: Acces auto, La șosea, Oportunitate de investiții, Teren împrejmuit
  • Alte caracteristici spațiu industrial: Acces TIR, Curent trifazic (380V), Luminatoare, Posibilitate de compartimentare, Uși de acces
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent
Descriere proprietate

Vă propunem spre închiriere două hale industriale cu o suprafață construită totală de 5.952 mp, situate în Palota, la doar 10 minute de zona Auchan, autostradă și centura Oradea.
Proprietatea este situată în zona metropolitană a orașului Oradea, într-o zonă industrială, cu acces rapid la autostradă și principalele noduri logistice din vestul României, cu acces facil pentru TIR-uri. Aceasta este compusă din două hale funcționale, fiind potrivită pentru producție, depozitare, logistică, dar și ca activ investițional, datorită poziționării și cererii ridicate din zonă.

Detalii proprietate:

-Suprafață utilă totală: 5.050 mp
-Număr hale: 2
-Înălțimea pe interior a halei până la strașină este de aproximativ 3.2 m
-Înălțimea pe interior a halei până la coamă este de aproximativ 2,4m
-Acces TIR
-Acces rapid la autostradă
-Zonă industrială în dezvoltare

Preț de închiriere:
13.700 euro / lună
2,71 euro / mp

O soluție eficientă pentru companii care caută accesibilitate, funcționalitate și poziționare strategică, dar și pentru investitori interesați de spații industriale cu potențial stabil.

Localizarea, accesul rapid la infrastructura rutieră majoră și suprafața generoasă fac această proprietate ideală atât pentru companii, cât și pentru investitori interesați de spații industriale în zona Metropolitană a Oradei.

Proprietatea este ideală pentru investitori care urmăresc active industriale cu utilizare multiplă, cerere stabilă și potențial de menținere sau optimizare a veniturilor.

Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, vă rog sa mă contactați.
Descoperă puterea creativității tale! Cu ajutorul instrumentului nostru de House Staging Virtual, poți redecora și personaliza GRATUIT orice cameră din proprietatea de mai sus. Experimentează cu mobilier, culori, texturi si stiluri diverse si vezi care dintre acestea ti se potriveste.

Simplu, rapid și distractiv – toate acestea la un singur clic distanță. Începe acum să-ți amenajezi virtual locuința ideală!
Fiecare birou francizat RE/MAX e deținut și operat independent.