Spațiu de birouri de închiriat în Palatul Széki

Spatii de birouri clasa B inchiriere, 230 mp in Cluj-Napoca, Ultracentral - vezi locația pe hartă

ID: RMX175209
Reducere de preț

Preț de închiriere (+ 21% TVA):
1.900 €
8.26 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788021
  • Camere: 4 camere
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper: Palatul Széki
  • Terase: 1
  • Bai: 2
  • Clasă birouri: B
  • Disponibilitate: 01.01.2026
  • Locuri de parcare: 0
  • Etaj: 2 / 1S+D+P+2E
  • Supr. birou: 287 mp
  • Etaje clădire: 2
  • Suprafaţă utilă: 230 mp
  • Comp.: Compartimentat
  • Tip imobil: Bloc de apartamente
  • An construcţie: 1893
  • Alte caracteristici spațiu comercial: Contorizare separată
  • Finisaje: Ferestre care se deschid, Gresie, Grupuri sanitare amenajate și utilate, Mochetă
  • Climatizare birou: Centrală termică
  • Facilități clădire / proximități: Autobuz, Cafenea la parter, Centru comercial în proximitate, Restaurant în clădire, Tramvai
  • IT&C: Internet, Sistem modern de telecomunicații
  • Siguranță și securitate: Detectoare de fum/incendiu, Sistem de alarmă, Sistem de evacuare, Sisteme de securitate integrate BMS
  • Sistem electric: Control electric individual pe zona de birou
Descriere proprietate

Disponibil pentru închiriere un spațiu de birouri recent renovat, situat în Palatul Széki, un monument istoric în stil neogotic, cu geamuri orientate spre Someș. Clădirea se află ultracentral, în apropierea Camerei de Comerț și Industrie, a centrului comercial Central, Mega Image, Panemar și Berrak Kebab.

Configurație:
* Suprafață utilă: 230 mp
* 4 camere spațioase
* Bucătărie
* 2 băi
* Spațiu luminos, ideal pentru birou
* Etaj 2/2

Dotări și finisaje:
* Încălzire proprie
* Cablaje perfecte pentru infrastructură IT