Apartament cu 2 camere - Str. Aviator Popisteanu

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Bucuresti, 1 Mai - vezi locația pe hartă

ID: RMX157821
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 61.61 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Ion Mihalache
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 0
  • Supr. totală: 61.61 mp
  • Etaj: 4 / P+10E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Necesită renovare
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 52.6 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1972
  • Alte Spații: Boxă la subsol, Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Parchet
  • Contorizare: Apometre, Contor electric
  • Dotări imobil: Interfon
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Nemobilat
  • Pereți: Faianță, Tapet, Var, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Lemn
Descriere proprietate

Apartament de vânzare pe Strada Aviator Popisteanu, situat într-o zonă bine cotata mai exact între Piața Domenii și 1 Mai, într-un bloc cu 10 etaje, construit în anul 1972. Este un apartament decomandat cu 2 camere, amplasat la etajul 4 din 10 ce are o suprafata utila de 52.60 mp + un balcon inchis cu suprafața de 5.03 mp. Acest apartament beneficiaza de o boxa de 4 mp in subsolul blocului ideală pt depozitare.

Deși necesită renovare totala, acesta proprietate iti oferă posibilitatea de a o amenaja exact așa cum îți dorești. Ferestrele sunt din termopan, iar încălzirea se face prin reteaua de termoficare. Blocul este bine întreținut și curat, este anvelopat, beneficiind de lift si rampa de acces la intrare.
Apartamentul este spațios, având un living de 20 mp, și dispune de un balcon închis. In holul de intrare al apartamentului sunt două debarale ce pot fi transformate în spații de depozitare sau dressing. Locuința este disponibilă imediat, toate actele sunt verificate și pregătite pentru vânzare. Se poate achiziționa prin credit.

In apropriere regasim scholi , magazine si puncte de interes cum ar fi Arcul de triumf, Parcul Herastrau, legatura foarte buna cu Blv. Expozitiei, Manastirea Casin, Piata Chibrit si acces rapid catre miljocul de transport in comun, statiile de RATB si Tramvai fiind la o distanta foarte mica.

Daca ti-am starnit curiozitatea si vrei sa vii sa vezi acest apartament, astept un apel din partea ta.
Descoperă puterea creativității tale! Cu ajutorul instrumentului nostru de House Staging Virtual, poți redecora și personaliza GRATUIT orice cameră din proprietatea de mai sus. Experimentează cu mobilier, culori, texturi si stiluri diverse si vezi care dintre acestea ti se potriveste.

Simplu, rapid și distractiv – toate acestea la un singur clic distanță. Începe acum să-ți amenajezi virtual locuința ideală!
Tur virtual

Fiecare birou francizat RE/MAX e deținut și operat independent.