Proiect imobiliar nou-Eleganță, confort,liniște-Vanzari apartamente

Apartament 3 camere vanzare in bloc de apartamente Sibiu, Turnisor - vezi locația pe hartă

ID: RMX187344
Nou pe piață

Preț de vânzare:
128.500 €
2238.68 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788257
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 68.88 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2026
  • Comp.: Decomandat
  • Supr. curte: 400 mp
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 2
  • Etaj: 2 / P+2E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 2
  • Suprafaţă utilă: 57.4 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2024
  • Alte Spații: Curte comună, Grădină
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Va propunem achizitionarea unui apartament in unul dintre cele mai noi proiecte imobiliare din Sibiu, dezvoltat de investitori care pun accent pe calitate, siguranță și confort, oferind un standard ridicat de locuire, realizat cu profesionalism și atenție la detalii.
Ansamblul impresionează printr-un design modern, finisaje premium și o execuție atent coordonată, fiind gândit ca un reper al locuințelor contemporane din Sibiu.
📍 Localizare excelentă
Proiectul este amplasat într-o zonă liniștită, dar bine conectată, unde aveți acces rapid la toate facilitățile urbane:
Scoli și grădinițe (publice și private)
Transport public în imediata apropiere
Acces facil către principalele zone ale orașului
🏢 Concept rezidențial
Regim de înălțime: P+2E
Număr redus de apartamente – doar 2 pe palier, pentru un plus de intimitate