Apartament cu 3 camere de închiriat

Apartament 3 camere inchiriere in Maramures, Sighetu Marmatiei - vezi locația pe hartă

ID: RMX186441
EXCLUSIVITATE

Preț de închiriere:
310 €
5.64 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788469
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 55 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: Parter / P
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Suprafaţă utilă: 55 mp
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, situat la parter, pe strada George Coșbuc, într-o zonă cu acces rapid către supermarketuri, magazine și primărie.
Locuința este compartimentată eficient și dispune de o bucătărie deschisă cu zonă de masă, ideală pentru un stil de viață modern. Apartamentul beneficiază de centrală termică proprie pe gaz, asigurând confort termic pe tot parcursul anului.
Imobilul are o scară îngrijită și este dotat cu interfon, oferind un plus de siguranță și confort.
Ideal pentru familie sau cuplu care își dorește acces facil către punctele de interes din oraș.