Land 33,088sqm Brasov / Strada Institutului

Land Construction, Inside the built-up area sale, in Brasov, Bartolomeu - vezi locația pe hartă

ID: RMX188121
COMMISSION 0%
New on the market

Preț de vânzare:
3.970.560 €
120 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785262
  • Surface land: 33088 sqm
  • Surface unit: sqm
  • CUT: 1
  • POT: 25
  • Landmark:
  • Ground type: Construction
  • Availability: Immediately
  • Verbose floor:
  • Classification: Inside the built-up area
  • Open to: Road
  • Approved construction: Nu
  • Street opening length: 104
  • Street amenities: Asphalt, Street lighting, Public transport
  • Urbanism: PUZ Aprobat, Certificat de urbanism