Land 1,205sqm Falticeni / Strada Pictor Baiesu

Land Agricultural, Inside the built-up area sale, in Suceava, Falticeni - vezi locația pe hartă

ID: RMX165608
EXCLUSIVE

Preț de vânzare:
64.500 €
53.53 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788125
  • Surface land: 1205 sqm
  • Surface unit: sqm
  • Landmark:
  • Ground type: Agricultural
  • Availability: Immediately
  • Verbose floor:
  • Street openings: 1
  • Classification: Inside the built-up area
  • Approved construction: Nu
  • Street amenities: Asphalt, Street lighting, Public transport