De ce să alegi tranzacționarea proprietăților prin RE/MAX
Caută un birou RE/MAX (45)
RE/MAX Gold 4

RE/MAX Gold 4

Piața Avram Iancu, Nr. 9, Ap.10, Corp A
0 771 174 146
gold.arad@remax.ro
Proprietăți active:
0
Exclusivități:
0
Nr. agenți:
4
Proprietăți tranzacționate:
0
RE/MAX Gold 5

RE/MAX Gold 5

Piata Piatra Craiului nr. 3, parter
0771174160
gold.timisoara@remax.ro
Proprietăți active:
0
Exclusivități:
0
Nr. agenți:
2
Proprietăți tranzacționate:
0
RE/MAX Gold 7

RE/MAX Gold 7

Bulevardul Decebal , nr. 36-38, parter
0771174991
gold.neamt@remax.ro
Proprietăți active:
19
Exclusivități:
19
Nr. agenți:
4
Proprietăți tranzacționate:
51
RE/MAX Golden Home

RE/MAX Golden Home

Str. Brailei nr 34
0765 847 023
golden.focsani@remax.ro
Proprietăți active:
106
Exclusivități:
105
Nr. agenți:
7
Proprietăți tranzacționate:
50
RE/MAX Grup de Lux

RE/MAX Grup de Lux

Str. Constantin Brâncuşi nr. 99
0264 450 000
grupdelux.cluj@remax.ro
Proprietăți active:
227
Exclusivități:
117
Nr. agenți:
21
Proprietăți tranzacționate:
370
RE/MAX Grup de Lux 2

RE/MAX Grup de Lux 2

Str. Piata Mica nr. 10, etaj 2,
0369 439 438
grupdelux.sibiu@remax.ro
Proprietăți active:
305
Exclusivități:
102
Nr. agenți:
28
Proprietăți tranzacționate:
275
RE/MAX Grup de Lux 3

RE/MAX Grup de Lux 3

Calea lui Traian nr. 148A, etaj 3
0745 807 273
grupdelux.valcea@remax.ro
Proprietăți active:
131
Exclusivități:
122
Nr. agenți:
8
Proprietăți tranzacționate:
6
RE/MAX Home Connection

RE/MAX Home Connection

Str. Polona nr.91, parter
0772 269 081
home.bucuresti@remax.ro
Proprietăți active:
24
Exclusivități:
13
Nr. agenți:
5
Proprietăți tranzacționate:
5
RE/MAX Imobis

RE/MAX Imobis

Str. Silvestru nr. 1, bl. L2
0755 466 247
imobis.iasi@remax.ro
Proprietăți active:
69
Exclusivități:
67
Nr. agenți:
8
Proprietăți tranzacționate:
6

Vezi si alte agentii imobiliare din orasele

Arad 2
Bacau 1
Baia Mare 1
Bistrita 0
Brasov 2
Bucuresti 11
Cluj-Napoca 7
Craiova 0
Floresti 1
Focsani 1
Iasi 2
Oradea 3
Piatra-Neamt 2
Ramnicu Valcea 1
Rasnov 1
Satu Mare 1
Sibiu 3
Suceava 1
Targu Mures 1
Timisoara 4
VREI ȘI TU O CARIERĂ ÎN IMOBILIARE?
Poţi fi unul din cei peste 100.000 agenţi la nivel global, ceea ce îţi poate aduce
colaborări profitabile, recomandări, promovare şi dezvoltare personală.
DEVINO AGENT RE/MAX